Mše za ty, kdo zde žili před námi

V neděli 20.9.2020 v 9 hodin budeme sloužit mši svatou za všechny ty, kdo zde žili před námi.

Jsou to stavitelé chrámu, dobrodinci, ale i tisíce lidí, o kterých už ví jenom Bůh.

Při mši chceme poděkovat těm, kdo žili v našem městě a díky kterým máme, mimo jiné, i náš kostel a faru. A také prosit za smír všeho zlého, k čemu zde došlo, zvláště mezi Čechy a Němci.

K této příležitosti chceme vytvořit seznam jmen a rodin, které do této mše sv. zahrneme – jistě to nebudou všichni, ani většina – ale aspoň někteří. Pokud víte o někom, kdo zde před námi žil, můžete ho také zapsat do této online tabulky (odkaz zde). Může to být např. člověk, který bydlel v domě před vámi, nebo někdo, kdo chodil do kostela.