Ohlášky 30. neděle v mezidobí, 25.10.2020

25.10. neděle 30. neděle v mezidobí
28.10. středa svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů
1.11. neděle Slavnost VŠECH SVATÝCH

• Podle pokynů Otce biskupa mše svaté po dobu nouzového stavu nebudou veřejně přístupné (mohou na nich být pouze kněží a asistence). Připojit se k nám můžete na internetu v pátek od 18 hodin a v neděli od 9 hodin, odkaz na kanál YouTube je na adrese: http://bit.ly/prenosyrupre
  • neděli bude 10 do 11:30 hodin příležitost k návštěvě kostela, bude vystavena Nejsvětější svátost a také bude příležitost k přijetí Eucharistie. Budeme se také snažit i jindy nechat kostel otevřený k individuální návštěvě a modlitbě.
  • V pátek 30. října bude pravidelná adorace od večerní mše sv. nejméně do 22 hod.
  • Za minulý týden se vybralo (v kasičce v kostele) 2.000,- Kč.
  • Pokud byste někdo chtěl přijmout svátosti (zpověď, svaté přijímání, pomazání nemocných), obraťte se na naše kněze (Antonín, Dominik, Jeroným), jistě se na nějakém setkání domluvíme.
  • A i když situace je vážná, jistě není beznadějná! Dělejme to, co můžeme (využívejme čas, který máme – k duchovní činnosti, k budování vzájemných vztahů v rodinách ale také k další práci na sobě – vzděláváním, sportováním, četbou, fyzickou prací…) a ostatní svěřme Pán Bohu, vždyť On o nás ví!