Ohlášky 29. neděle v mezidobí, 18.10.2020

19.10. pondělí památka sv. Petra z Alkantary, kněze
23.10. pátek svátek sv. Jana Kapistrána, kněze
25.10. neděle 30. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu ve všední dny obvyklém pořádku.
  • V neděli bude mše sv. z našeho kostela přenášena na kanále YouTube, od 9 hodin. Od 10 do 11:30 hodin pak bude příležitost k návštěvě kostela, bude vystavena Nejsvětější svátost a také bude příležitost k přijetí Eucharistie. Přenos bude již tuto neděli na kanále YouTube: http://bit.ly/prenosyrupre – ze začátku to asi ještě budeme dolaďovat, ale doufám, že se nám to časem podaří zajistit v dostatečné kvalitě.
  • V pátek 23. října bude pravidelná adorace od večerní mše sv. nejméně do 22 hod.
  • V sobotu budou v našem kostele oddáni Martin Pištora a Martina Vindušková z Liberce.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 1.850,- Kč.
  • Po dobu mimořádného opatření vlády nebude probíhat výuka náboženství, budeme muset také (znovu) odložit první svaté přijímání.
  • Znovu vás vybízím především ke společné modlitbě v rodinách, u vás doma. Na způsobu tolik nezáleží, hlavní je otevřenost pro Boží blízkost – jistě je s námi všude! Pokud byste věděli o někom, kdo by potřeboval návštěvu kněze, nebo přinést sv. přijímání, dejte nám vědět na faru.