Close

Ohlášky 33. neděle v mezidobí, 15.11.2020

15.11. neděle 33. neděle v mezidobí

17.11. úterý svátek sv. Alžběty uherské, patronky III. řádu

21.11. sobota památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

22.11. neděle Slavnost JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

  • také v tomto týdnu mše svaté nebudou veřejně přístupné (mohou na nich být pouze kněží a asistence). Připojit se můžete na internetu v pátek od 18 hodin a v neděli od 9 hodin, odkaz na kanál YouTube je na adrese: http://bit.ly/prenosyrupre
  • v neděli bude od 10 do 11:30 hodin příležitost k návštěvě kostela, adoraci a přijetí Eucharistie. O přijetí svátostí je možné požádat také během otevření kostela při úterních a pátečních adoracích, nebo telefonicky na faře či přímo u některého z kněží.
  • za minulý týden se vybralo (v kasičce v kostele) 2.420,- Kč.
  • Výuka náboženství – pokud se obnoví výuka 1. a 2. třídy na školách, začne také pro tyto děti výuka náboženství u nás na faře. Sestra Jana o tom bude informovat přímo jejich rodiče.
  • Adventní věnce – příští týden už je poslední neděle tohoto církevního roku a další už začneme nový. I letos vás zveme k výrobě adventních věnců u nás na faře ve dnech 27. a 28. 11., bude třeba se ale na tuto akci přihlásit. Další informace jsou na plakátku v příloze.
  • Na budovu fary se nám vrátila restaurovaná socha sv. Alžběty (bude zde už na svůj svátek 🙂 a před kostelem byl zasázen nový strom – jírovec maďal (lidově kaštan), díky všem, kdo pomohli s úpravou místa i výsadbou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *