Close

Ohlášky 32. neděle v mezidobí, 8.11.2020

8.11. neděle 32. neděle v mezidobí
9.11. pondělí svátek Posvěcení lateránské baziliky
10.11. úterý památka sv. Lva Velikého, papeže
11.11. středa památka sv. Martina, biskupa
12.11. čtvrtek památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka
13.11. pátek památka sv. Anežky České, panny
15.11. neděle 3. neděle v mezidobí

  • také v tomto týdnu mše svaté nebudou veřejně přístupné (mohou na nich být pouze kněží a asistence). Připojit se můžete na internetu v pátek od 18 hodin a v neděli od 9 hodin, odkaz na kanál YouTube je na adrese: http://bit.ly/prenosyrupre
  • neděli bude od 10 do 11:30 hodin příležitost k návštěvě kostela, adoraci a přijetí Eucharistie.
  • kvůli zákazu vycházení po 21 hodině bude páteční adorace jen v čase od 18:30 do 20:30 a navíc také v úterý od 18 hod. do 20:30. Po tuto dobu bude kostel volně přístupný k individuální modlitbě a adoraci. Na začátku adorace je také možnost přijmout Eucharistii.
  • za minulý týden se vybralo (v kasičce v kostele) 2.380,- Kč.
  • Perníkový Betlém – sestry františkánky nás zvou pro letošní Vánoce ke společnému vytvoření (upečení) perníkového Betlému. Bližší informace najdete na plakátku (níže), nebo se můžete zeptat s. Jany OSF.
  • Na celý listopad je rozšířena možnost získat plnomocné odpustky pro duše v očistci. Je možné je získat až osmkrát, po splnění obvyklých podmínek.
  • Dnes, 8.11. si připomínáme 400 výročí bitvy na Bílé Hoře. prosme za usmíření a uzdravení ran, které jsou s touto událostí spojeny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *