Ohlášky 2. neděle adventní, 6.12.2020

7.12. pondělí památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
8.12. úterý slavnost PANNY MARIE, POČATÉ BEZ POSKVRNY PRVOTNÍHO HŘÍCHU
13.12. neděle 3. neděle adventní

• mše sv. budou už v obvyklém pořádku. V neděli bude navíc ještě mše sv. v 10:30, abychom splnili požadavek maximální třetinové obsazení míst v kostele. Nadále bude mše sv. v 9 hodin přenášená na internetu, odkaz na kanál YouTube je na adrese: http://bit.ly/prenosyrupre. Pokud přijdete na mši s dětmi, mohou vzít se sebou lucerničky a přinést je spolu s námi v průvodu k oltáři.
  • rorátní mše – ranní mše sv. ke cti panny Marie budou slouženy o adventních pátcích vždy v 6:30, mše bude při svíčkách, můžete přinést i vlastní lucerničku. Po mši pak jste zváni na zahřátí a na malé pohoštění do farního sálu.
  • za minulý týden se vybralo (v pokladničce v kostele) 6.387,- Kč.
  • Perníkový Betlém – sestry františkánky nás zvou k vytvoření perníkového Betlému pro náš kostel. Při výrobě figurek je možné uplatnit fantazii a klidně vytvořit třeba váš dům, rodinu, náš kostel… další informace jsou na internetu, nebo je možné se zeptat sestry Jany na faře. Po Vánocích Betlém slavnostně sníme 🙂