Zveme vás na vánoční návštěvu kostela

25.12.2020

Přijďte zažít trochu vánoční atmosféry a dotknout se tajemství těchto svátků: příchod Božího Dítěte na svět. V kostele můžete vidět unikátní perníkový betlém, který vytvářela naše farnost.

Z důvodů současných omezení bohužel nebude letos půlnoční bohoslužba s hudbou J.J.Ryby ani dětská mše sv. na Štědrý den odpoledne.

Kostel bude otevřený:

Štědrý den 24.12. 15.00 – 17.30
Víkend 25. – 27.12. 13.00 – 18.00

Těšíme se na vás 🙂

One Comment on “Zveme vás na vánoční návštěvu kostela

Půlnoční
25. 12. 2020 at 1:03

Dobrý den,

chtěl bych vám poděkovat za každoroční půlnoční mši. Půlnoční mše s Rybovou Českou mší vánoční, ačkoli je jedinou mší za rok, kterou navětěvuji, je pro mě (nekřtěného) důležitou duchovní kotvou a vzpruhou. Už 13 let. Vyřiďte, prosím, mé pozdravy vašemu bratrovi Antonínovi na jeho nynější pouti.

Nikdy nezapomenu na jeho kázání o potratech (přesněji o šťastném rození dětí do nešťastných podmínek). Ačkoli jsem s ním neouhlasil (a nesouhlasím ani dnes), tak na mě hluboce zapůsobilo. Jsem šťastný, že má váš bratr Antonín důstojné následovníky.

Půlnoční mše pro „náboženské turisty“ a pouhé „zvědavce“ má obrovský význam. Pomáhá nám na naší cestě – životem, či dokonce k Bohu.

Děkuji.

Josef Stráský