Close

Ohlášky 4. neděle postní, 14.3.2021

14.3. neděle 4. neděle postní (Laetare)
19.3. pátek Slavnost SV. JOSEFA, SNOUBENCE PANNY MARIE
21.3. neděle 5. neděle postní

  • mše sv. budou v obvyklém pořádku (v neděli mše sv. v 9 a 10:30)
  • v pátky se v postní době před večerní mší sv. (od půl 6) modlíme místo růžence Křížovou cestu. Po mši je pak pravidelná adorace Eucharistie. Nejprve společná a pak individuální do půl 9.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 6.970,- Kč
  • Na velikonoční svátky bychom se měli připravit i svátostí smíření – příležitost je vždy přede mší, hlavně ve všední dny. A pak je možné se domluvit i individuálně. Nenechávejte to až na poslední chvíli!
  • Uvažujeme už také o slavení velikonočních svátků – zřejmě bude nadále omezen počet účastníků liturgie, a tak nejspíše budou obřady zdvojené. Jednou z možností, kdy slavit velikonoční vigilii je v neděli ráno, ještě před svítáním – např. o půl 5. Měli byste o takovou možnost zájem? Vzadu na stolečku je list, do kterého se můžete zapsat (je to jen zjišťování zájmu, není to závazné – ještě nikdo nevíme, jak to vůbec bude o Velikonocích vypadat).
  • Včera proběhl úklid kostela, cílem bylo hlavně odstranění pavučin z kleneb, ale nakonec jsme v průběhu celého dne mohli uklidit pořádně celý kostel. Všem, kdo se zúčastnili, moc děkuji!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *