Close

Ohlášky 5. postní neděle, 21.3.2021

21.3. neděle 5. neděle postní
25.3. čtvrtek Slavnost ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ
28.3. neděle Květná (Pašijová) neděle

  • mše sv. budou v obvyklém pořádku (v neděli mše sv. v 9 a 10:30)
  • v pátky se v postní době před večerní mší sv. (od půl 6) modlíme místo růžence Křížovou cestu. Po mši je pak pravidelná adorace Eucharistie. Nejprve společná a pak individuální do půl 9.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.780,- Kč
  • Na velikonoční svátky bychom se měli připravit i svátostí smíření – příležitost je vždy přede mší, hlavně ve všední dny. Příští sobotu (27.3.) pak bude příležitost k přijetí svátosti smíření od 15 hod. do večerní mše sv. (18 hod.) v kostele, zároveň bude v této době i výstav Eucharistie.
  • matky z naší farnosti vás zvou ve středu  24.3. na křížovou cestu U Obrázku. Budeme se ji modlit za děti – sraz je v 15 hodin dole u prvního zastavení.
  • Uvažujeme už také o slavení velikonočních svátků – zřejmě bude nadále omezen počet účastníků liturgie, a tak nejspíše budou obřady (na Velký pátek a vigilie) zdvojené. Jednou z možností, kdy slavit velikonoční vigilii je v neděli ráno, ještě před svítáním – např. o půl 5. Díky za všechny reakce – zájem je docela velký!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *