Ohlášky Květná neděle, 28.3.2021

2.4. pátek Velký pátek
3.4. sobota Bílá sobota
4.4. neděle Slavnost Zmrtvýchvstání Páně – Hod Boží Velikonoční

• mše sv. budou v pondělí – středu v obvyklý čas (8:30), ve čtvrtek bude jen večerní mše svatá v 18 hodin, v pátek bude v 15 hodin křížová cesta a hned po ní první velkopáteční bohoslužba, druhá bude od 18 hodin. Velikonoční vigilie budou také dvě – večer v 20:30 s křestní bohoslužbou a pak jitřní ve 4:30. Na Boží hod velikonoční budou dvě mše v obvyklý čas (9 a 10:30)
  • Vzadu na stolečku si můžete vzít naše velikonoční přání, naleznete na něm i přehled velikonočních bohoslužeb.
  • Protože o zpovídání v sobotu byl velký zájem, nabízím další příležitost ke svátosti smíření ještě ve středu 31.3. od 15 do 18 hodin v kostele.
  • Po mši sv. na Zelený čtvrtek bude následovat adorace – vzadu se můžete napsat do rozpisu přítomnosti.
  • Také po druhé Velkopáteční bohoslužbě bude příležitost k modlitbě – přítomnosti v kostele, opět vás prosím o zapsání se těch, kteří by mohli mít službu.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.200,- Kč
  • br. Bernard připravuje na příští týden hru pro děti, která jim může pomoci prožít velikonoční dny. Jmenuje se Velikonoční putování a více najdete na našich stránkách.