Ohlášky neděle Seslání Ducha sv., 23.5.2021

26.5. středa památka sv. Filipa Neriho, kněze
27.5. čtvrtek svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
30.5. neděle slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

• Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Slavností Seslání Ducha svatého – Letnic končí doba velikonoční. Také bude naposledy od nás videopřenos mše sv.
  • Příští neděli, o slavnosti Nejsvětější Trojice, bude při mši v 10:30 první svaté přijímání dětí.
  • Minulou neděli se vybralo do pokladničky 5.320,- Kč.
  • V pátek bude obvyklá tichá adorace od večerní mše sv. do 22 hod., během adorace je kostel otevřený k návštěvě a individuální modlitbě.
  • Noc kostelů – v pátek 29.5. bude i náš kostel zapojen do Noci kostelů, program je na plakátcích nebo na internetu. Přislíbili jsme také pomoc při hlídání kostela U Obrázku, ve kterém bude probíhat výstava „Nebe bylo plné hvězd“, která připomene akci K a akci Ř o likvidaci klášterů v r. 1950, předpokládáme, že bude přístupná o víkendech. Kdo byste se mohli zapojit, zapište se do tabulky na stolečku, nebo se přihlaste u Jeronýma.
  • Po nedělní mši v 9 hodin bude setkání ministrantů.