Ohlášky 31. neděle v mezidobí, 31.10.2021

31.10. neděle 31. neděle v mezidobí
1.11. pondělí Slavnost VŠECH SVATÝCH
2.11. úterý VZPOMÍNKA NA VŠECHNY VĚRNÉ ZEMŘELÉ
3.11. středa VZPOMÍNKA NA VŠECHNY ZEMŘELÉ FRANTIŠKÁNSKÝCH ŘÁDŮ
4.11. čtvrtek památka sv.. Karla Boromejského, biskupa
7.11. neděle 32. neděle v mezidobí

  • mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech. úterý na Dušičky bude navíc ještě večerní mše svatá po bohoslužbě na hřbitově v 18 hodin.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.260,- Kč. Sbírka byla odeslána na podporu misií ve světě.
  • úterý 2.11. na Dušičky proběhne od 17 hodin na Ruprechtickém hřbitově bohoslužba za zemřelé.
  • Od 16 hodin bude na Dušičky otevřený náš kostel, kde bude možné zapálit svíčku za své zesnulé. Klidně pozvěte i své známé, věřící i nevěřící.
  • Zároveň je možné kterýchkoliv osm dní od 1. do 30. listopadu získat po splnění obvyklých podmínek (zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl papeže) plnomocné odpustky pro duše v očistci návštěvou hřbitova a modlitbou za zemřelé.
  • farní kavárna U Kostelní myši – ve čtvrtek 4.11. bude otevřena pro setkání seniorů a pak v neděli 7. listopadu se bude na faře konat Deskohraní od 14 do 17 hodin. Nebojte se přizvat i své známé.
  • Možná jste slyšeli o oddlužovací akci Milostivé léto – jde o mimořádnou příležitost pro ty, kdo upadli do dluhové pasti. Pokud byste věděli o někom ve vašem okolí, koho by se to mohlo týkat, můžete ho na tuto skutečnost upozornit, případně mu můžeme i pomoci radou nebo i příspěvkem na splácení jistiny.
  • Srdečně vás zveme na duchovní obnovu s komunitou Blahoslavenství, která proběhne ve dnech 13. a 14. listopadu (sobota odpoledne od půl 3 do sedmi večer, a v neděle dopoledne – při mši a pak dopoledním setkání po ní). Bližší informace na přiloženém plakátku.