Ohlášky 3. neděle v mezidobí, 23.1.2021

26.1.    středa  památka sv. Timoteje a Tita, biskupů
28.1.    pátek    památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve
30.1.    neděle    4. neděle v mezidobí
  • mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo  3.290,- Kč.
  • Ve čtvrtek 27.1. bude pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši. Sejdeme se jako obvykle na faře v sále po deváté hodině, po ranní mši svaté. Tématem bude tentokrát vzpomínání na br. Antonína.
  • pátek 28.1. bude po večerní mši svaté příležitost k pravidelné  individuální adoraci a modlitbě až do 22 hodin.
  • Farní bruslení – je domluveno na sobotu 29.1. ve Svijanské aréně, od 15:15 – více ZDE.
  • Farní dovolená – také letos vám nabízím možnost společné dovolené v klášteře sester na Hoješíně. Máme zamluvený termín od 24. do 30.7. (příjezd neděle večer, odjezd sobota dopoledne). Přihlásit se můžete ideálně na farní mail (farnost.ruprechtice@seznam.cz). Pokud byste chtěli něco domluvit k ubytování (v kterém objektu, případně velikost pokoje atd.), obraťte se na Petru Telekesovou, která souhlasila, že mi s tím pomůže stejně jako vloni.
  • Farnost Vratislavice zve na duchovní obnovu, kterou povede Otec biskup Václav Malý – v pátek 28.1. a v sobotu 29.1. Další informace na plakátku.