Ohlášky 2. neděle v mezidobí, 16.1.2022

18.1.    úterý    památka Panny Marie, matky jednoty křesťanů
21.1.    pátek    památka sv. Anežky, panny a mučednice
23.1.    neděle    3. neděle v mezidobí
  • mše sv. budou v tomto týdnu už v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 2741,- Kč.
  • úterý 18.1. začíná týden modliteb za jednotu křesťanů. Bude u nás od 18 hodin ekumenická bohoslužba, kázat bude Michal Krchňák z Křesťanského společenství.
  • Ve středu 19.1. se v modlitebně Církve bratrské na Puchmajerově ulici koná Večer chvalod 19 hod.
  • Ve čtvrtek 20.1. bude pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši. Sejdeme se jako obvykle na faře v sále po deváté hodině, po ranní mši svaté. K příležitosti Týdne modliteb za jednotu křesťanů si budeme povídat o křesťanských církvích.
  • pátek 21.1. bude po večerní mši svaté příležitost k pravidelné  individuální adoraci a modlitbě až do 22 hodin.
  • Také se v pátek večer sejde Farní rada k projednání důležitých otázek naší farnosti.
  • Děkujeme všem koledníkům, kteří se zapojili do Tříkrálové sbírky!
  • Díky také všem, kteří si jakýmkoliv způsobem popovídali o Synodě o synodalitě. Chceme založit ještě jednu synodální skupinku – pokud se chcete připojit, ozvěte se sestře Bonaventuře.