Ohlášky 4. neděle v mezidobí, 30.1.2021

3.2.    čtvrtek    památka sv. Blažeje, biskupa a mučedníka
5.2.    sobota     památka sv. Agáty, panny a mučednice
6.2.    neděle     5. neděle v mezidobí
  • mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4750,- Kč.
  • na Hromnice, ve středu 2. února, budou při mši svaté požehnány svíce. Je to také den modliteb za Bohu zasvěcené lidi.
  • Ve středu 2. února od 16 hodin se uskuteční U Pelikána schůzka synodální skupinky. Kdo se ještě chcete připojit, ozvěte se sestře Bonaventuře.
  • Ve čtvrtek 3.2. bude při mši udělováno Svatoblažejské požehnání. Po mši sv.bude pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši. Sejdeme se jako obvykle na faře v sále.
  • Příští neděli, 6. února, vás zveme do kavárny U Kostelní myši na další Deskohraní! Začátek bude ve 14 hodin, nebojte se pozvat i vaše známé!
  • pátek 4.2. bude po večerní mši svaté příležitost k pravidelné  individuální adoraci a modlitbě až do 22 hodin.
  • Farní dovolená – také letos vám nabízím možnost společné dovolené v klášteře sester na Hoješíně. Máme zamluvený termín od 24. do 30.7. (příjezd neděle večer, odjezd sobota dopoledne). Přihlásit se můžete ideálně na farní mail (viz dole). Pokud byste chtěli něco domluvit k ubytování (v kterém objektu, případně velikost pokoje atd.), obraťte se na Petru Telekesovou, která souhlasila, že mi s tím pomůže stejně jako vloni.