Ohlášky 5. neděle v mezidobí, 6.2.2022

7.2. pondělí památka sv. Kolety z Corbie, panny
10.2. čtvrtek památka sv. Scholastiky, panny
13.2. neděle 6. neděle v mezidobí

• mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5930,- Kč.
  • Dnes vás zveme do kavárny U Kostelní myši na další Deskohraní! Začátek bude ve 14 hodin, nebojte se pozvat i vaše známé!
  • Ve čtvrtek 10.2. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši. Zveme všechny dříve narozené na společnou modlitbu a popovídání. Sejdeme se jako obvykle na faře v sále.
  • pátek 11.2. bude po večerní mši svaté příležitost k pravidelné  individuální adoraci a modlitbě až do 22 hodin. Bude zahájena společně a po svátostném požehnání bude dál příležitost k individuální modlitbě.
  • Zveme mladé lidi od 18 do 30 let na Františkánskou duchovní obnovu, která proběhne od 11. do 13. března na Velehradě. Bližší informace najdete na plakátku.
  • Dostali jsme výsledky z Tříkrálové sbírky. Koledníkům z naší farnosti se podařilo vybrat krásných 11 947 Kč! Částka bude předána Hospicu svaté Zdislavy. Ještě jednou moc děkujeme všem, kteří jste se zapojili!