Ohlášky 7. neděle velikonoční, 29.5.2022

1.6.      středa               památka sv. Justina, mučedníka
3.6.      pátek                 památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků
5.6.     neděle              slavnost SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

• V tomto týdnu budou mše sv. až do soboty v obvyklých časech. V sobotu 4.6. budeme večer slavit vigilii slavnosti Seslání Ducha svatého v kapli Panny Marie u Obrázku. Mše svatá začne ve 21 hodin. V tento den nebude obvyklá večerní mše svatá v našem kostele!
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.950,- Kč
  • Ve čtvrtek 2.6. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši.
  • V pátek 3.6. bude v kostele po večerní mši svaté příležitost k tiché adoraci až do 22 hodin.
  • V sobotu 4.6. jsme zváni na koncert křesťanské vokální skupiny Vinesong. Vystoupení bude od 18 hodin v kulturním domě ve Vratislavicích.
  • V neděli 12.6. budeme mít farní pouť a zároveň přijme několik našich farníků svátost biřmování, slavení bude předsedat náš Otec biskup. Po mši svaté bude farní setkání na zahradě s atrakcemi pro děti. Všechny vás srdečně zveme a kdo byste se mohli zapojit do přípravy, přihlaste se u sestry Bonaventury.
  • Prosím, abyste se zapojili do úklidu našeho kostela – je to služba pro naše farní společenství, která leží jen na několika málo lidech. Zapsat se můžete do rozpisu, který je pověšen vzadu v kapli pod kůrem, ideální je, aby na úklid byli aspoň dva. Díky všem, kdo jste se už zapojili!