Ohlášky o slavnosti Seslání Ducha Svatého

6.6.    pondělí               památka Panny Marie, Matky církve
9.6.    čtvrtek               svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
11.6.    sobota                památka sv. Barnabáše, apoštola
12.6.     neděle              poutní slavnost sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.210,- Kč
  • Ve čtvrtek 9.6. bude po ranní mši sv.pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši.
  • V pátek 10.6. bude Noc kostelů. Program v našem kostele začne po večerní mši svaté a najít ho můžete na nástěnce, v LLF nebo na webu farnosti. Zajišťujeme také program v kapli Panny Marie U Obrázku.
  • Příští neděli 12.6. budeme mít farní pouť a zároveň přijme několik našich farníků svátost biřmování, slavení bude předsedat náš Otec biskup. Po mši svaté bude farní setkání na zahradě s atrakcemi pro děti. Všechny vás srdečně zveme a kdo byste se mohli zapojit do přípravy, přihlaste se u sestry Bonaventury.
  • Prosím, abyste se zapojili do úklidu našeho kostela – je to služba pro naše farní společenství, která leží jen na několika málo lidech. Zapsat se můžete do rozpisu, který je pověšen vzadu v kapli pod kůrem, ideální je, aby na úklid byli aspoň dva. Díky všem, kdo jste se už zapojili!