Ohlášky 24. neděle v mezidobí, 11.9.2022

16.9.     pátek                 památka sv. Ludmily, mučednice
17.9.     sobota               svátek Stigmatizace sv. Františka
18.9.     neděle              slavnost Posvěcení našeho kostela – Posvícení

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.395,- Kč
  • Minulý týden se sešla k jednání Farní rada – informace ze setkání jsou k přečtení na nástěnce.
  • úterý 13.9. zveme na brigádu – sekání a úklid trávy, od 17 hodin
  • Ve čtvrtek 15.9. bude po ranní mši sv.pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši
  • V pátek 16.9. bude v našem kostele po večerní mši svaté tichá eucharistická adorace až do 22 hodin.
  • Příští neděli, 18. září, budeme slavit Farní posvícení – pokud můžete, zůstaňte i po mši, přinést můžete i něco dobrého k snědku. Nápoje a posvícenecké koláčky zajistíme. Při mši také poděkujeme za všechny, kdo nás ve farnosti předešli – a také poprosíme za usmíření zranění minulosti.
  • Další neděli, 25. září, bude pak na faře po mši sv. představení loutkového divadla Pohádkový automat spolku Motyčkovic klika.
  • Podařilo se nám koupit garáž, která je postavená na Farní zahradě. Je prázdná a připravená k použití – budeme hledat nájemce, pokud byste o někom věděli, ať se ozve na faru.