Ohlášky 31. neděle v mezidobí, 30.11.2022

4.11.     pátek               památka sv. Karla Boromejského, biskupa
5.11.     sobota             Vzpomínka na všechny zemřelé františkánských řádů
6.11.    neděle   32. neděle v mezidobí

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech kromě středy 2.11. (Dušičky), kdy bude mše sv. za zemřelé slavena večer v 18 hodin. Ranní mše svatá nebude.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.215,- Kč, sbírka byla odeslána na podporu Papežského misijního díla.
  • Na památku všech věrných zemřelých (Dušičky – 2.11.) se bude od 17 hod. konat pobožnost na Ruprechtickém hřbitově. Jako každý rok se pomodlíme za zemřelé u hlavního kříže a pak za modlitby projdeme hřbitovem a pokropíme hroby svěcenou vodou. Následovat bude od 18 hod. mše svatá za zemřelé v kostele. Ten bude otevřen již od 16 hodin k soukromé modlitbě za zemřelé, upozorněte na tuto možnost také vaše známé!
  • Ve čtvrtek 3.11. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 4.11. bude po večerní mši svaté kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hodin.
  • Vzadu na stolečku jsou archy, na které je možné se přihlásit k účasti na duchovní obnově a také k výrobě adventních věnců. Zapište se co nejdříve, protože je jen omezený počet míst.