Ohlášky 1. neděle adventní, 27.11.2022

30.11.     středa              svátek sv. Ondřeje, apoštola
3.12.     sobota               památka sv. Františka Xaverského, kněze
4.12.     neděle               2. neděle adventní

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech. Navíc bude v pátek ráno rorátní mše sv. v 6:30.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.060,- Kč.
  • Při nedělních mších v adventu se do vstupního průvodu v kapli pod kůrem mohou připojit děti s lucerničkami. Přijďte prosím včas!
  • Ve čtvrtek 1.12. bude po ranní mši sv.pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 2.12. bude po večerní mši svaté kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hodin.
  • V sobotu 3.12. bude v 8:30 mše sv. v kapli Panny Marie U Obrázku (první sobota v měsíci).
  • Vzadu na stolečku se můžete zapisovat na Mikulášskou besídku, která bude v neděli 4.12. v 16 hodin. Také pokud byste někdo mohl pomoci s přípravou, dejte vědět sestře Boni.
  • Jako pomůcku k prožití Adventu si tam také můžete vzít brožurku Průvodce adventem, kterou vám každoročně nabízíme.