Ohlášky 6. neděle v mezidobí, 12.2.2023

12.2.         neděle        6. neděle v mezidobí
19.2.        neděle         7. neděle v mezidobí

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.070,-
  • Ve čtvrtek 16.2. bude po skončení ranní mše pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 17.2. po skončení večerní mše bude kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hodin.
  • Příští neděli (19.2.) vás zveme na kněžské svěcení a další sobotu (25.2.) na primici bratra Bernarda, více informací na pozvánce.
  • Také moc děkujeme všem, kdo jste přispěli na dárek pro něj – akci jsme už ukončili, protože se díky vaší štědrosti vybralo dosti, dokonce i více, než bylo třeba!
  • A na začátku března (3.-5.3.) zveme mladé na další františkánskou obnovu na Velehradě. Více na plakátku.
  • Plánujeme letos opět Farní dovolenou u sester františkánek na Hoješíně v termínu 23.-29.7. Kdo z farníků byste se chtěl přihlásit, napište do konce února na farní mail.