Ohlášky 7. neděle v mezidobí, 19.2.2023

19.2.        neděle            7. neděle v mezidobí
22.2.        středa            POPELEČNÍ STŘEDA
26.2.        neděle            1. neděle postní

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech. Navíc bude ve středu ještě mše sv. v 18 hod. (s udílením popelce) a v sobotu v 11 hod. primiční mše br. Bernarda.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 2.780,-
  • V tomto týdnu odpadá výuka náboženství (jsou jarní prázdniny), úterní příprava na křest dospělých bude jako obvykle.
  • Ve čtvrtek 23.2. bude po skončení ranní mše pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 24.2. se před mší sv. (od 17:30) pomodlíme Křížovou cestu a po skončení mše bude kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hod.
  • V sobotu 25.2. vás zveme na primici bratra Bernarda, po ní jste zváni na faru na setkání a pohoštění (objednáme guláš), uvítáme nějakou slanou či sladkou dobrotu na společný stůl.
  • Pro postní dobu jsme pro vás připravili aktivitu s názvem Ježíš dává vodu života. Každou neděli najdete vpředu v kostele lístečky s výzvou na následující týden. Můžete si je vzít a výzvu v následujícím týdnu realizovat. Jako výraz vašeho odhodlání můžete vložit do džbánu kapku vody na znamení toho, že chceme čerpat ze studny vodu života. Lístečky jsou k mání ve verzi pro dospělé a pro děti. Také si můžete v kostele zakoupit letošního Průvodce postní dobou za 20 Kč.
  • Na začátku března (3.-5.3.) zveme mladé na další františkánskou obnovu na Velehradě. Více na plakátku.
  • Již předem vás zveme na setkání se sestrou Dominikou ve Farní kavárně. Proběhne v pondělí 6. 3. a tématem bude „Moudrost našich ran“.
  • Pro vás, kdo používáte naslouchátka, nabízíme tuto neděli po skončení mše svaté možnost kontroly napojení na indukční smyčku.