Ohlášky 4. postní neděle, 19.3.2023

20.3.        pondělí         slavnost SV. JOSEFA, SNOUBENCE PANNY MARIE
25.3.        sobota           slavnost ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ
26.3.        neděle           5. neděle postní – Smrtná

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.841,-.
  • Ve středu 22. 3. vás zveme od 19 hod. do kostela na Večer modlitby a slova s K. Lachmanovou na téma „Kříž – strom života“. Po přednášce bude prostor ke zpovědi a také přímluvné modlitbě.
  • Ve čtvrtek 23. 3. bude po skončení ranní mše pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 24. 3. se před mší sv. (od 17:30) pomodlíme Křížovou cestu a po skončení mše bude kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hod.
  • sobotu 25. 3. bude příležitost k předvelikonoční zpovědi v kostele od 16 do 18 hod., využijte prosím tuto možnost jako potřebnou přípravu na velikonoční svátky (každý katolík by měl přijmout svátost smíření alespoň jednou za rok, nejlépe o Velikonocích).
  • Také letos se pomodlíme Křížovou cestu za děti U Obrázku – bude to ve středu 29. 3. od 15 hodin.