Ohlášky 5. neděle postní 26.3.2023

26.3.        neděle          5. neděle postní – Smrtná
2.4.        neděle           Květná (Pašijová) neděle

• V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 6.500,-.
  • Také letos se pomodlíme Křížovou cestu za děti U Obrázku – bude to ve středu 29. 3. od 15 hodin.
  • Ve čtvrtek 30. 3. bude po skončení ranní mše pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši. Ta nás také zve na výklad Velikonočních obřadů – přednáška se uskuteční v pondělí 3.4. od 19 hodin na ruprechtické faře.
  • V pátek 31. 3. se před mší sv. (od 17:30) pomodlíme Křížovou cestu a po skončení mše bude kostel otevřen k tiché eucharistické adoraci do 22 hod.
  • sobotu 1. 4. bude další příležitost k předvelikonoční zpovědi v kostele od 15 do 18 hod., využijte prosím tuto možnost jako potřebnou přípravu na velikonoční svátky (každý katolík by měl přijmout svátost smíření alespoň jednou za rok, nejlépe o Velikonocích).
  • Po mši svaté na Květnou neděli, tj. zhruba v 10 hodin, vás zveme ke společnému pletení pomlázek. Prosíme, aby děti přišly jen s dospělým doprovodem. Pokud můžete, vezměte si s sebou vlastní proutky.