Ohlášky Květná neděle, 2.4.2023

2.4.        neděle               Květná (Pašijová) neděle
6.4.        čtvrtek          Zelený čtvrtek
7.4.        pátek             Velký pátek
9.4.        neděle           slavnost ZMRTVÝCHVSTÁNÍ – BOŽÍ HOD VELIKONOČNÍ

  • Ve Svatém týdnu budou v pondělí, úterý a středu mše jako obvykle, ve čtvrtek bude jen večerní mše svatá v 18 hodin, v pátek bude velkopáteční bohoslužba také od 18 hod., na Bílou sobotu bude vigilie ve 21 hodin. Na neděli Zmrtvýchvstání bude mše sv. v 9 hod. jako obvykle.
  • Bohoslužby najdete také na velikonočním přání, které si můžete vzít vzadu v kostele na stolečku – klidně i pro své známé.
  • Také budou u nás v kostele dvě příležitosti k velikonoční zpovědi – a to teď v sobotu 1. 4. a dále pak ve středu 5. 4. Obojí od 15 do 18 hod.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 6.395,-
  • pondělí 3. 4. nás J. Voženílek uvede do Velikonočních obřadů – přednáška se uskuteční od 19 hodin na ruprechtické faře.
  • Také tento týden se pomodlíme Křížovou cestu U Obrázku – bude to ve středu 5. 4. od 15 hodin.
  • Také ve středu 5. 4. jsme zváni ještě na dvě akce – do našeho kostela na koncert při svíčkách „Hraje Rudolf“ od 19:30 a do hanychovského kostela sv. Bonifáce na Velikonoční pásmo od 18 hod., na které můžete pozvat i své hledající známé. Více na plakátcích.
  • Ve čtvrtek 6. 4. bude pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši. Večer, po skončení mše sv., bude příležitost k tiché modlitbě v getsemanské zahradě až do půlnoci. Pokud byste někdo mohl, zapište se do tabulky přítomnosti vzadu na stole.
  • V pátek 7. 4. se před Velkopáteční bohoslužbou (od 17:15) pomodlíme Křížovou cestu a po skončení mše bude kostel otevřen k tiché modlitbě do 22 hod. Opět prosím o zapsání se od tabulky.