Ohlášky 2. neděle velikonoční, 16.4.2023

16. 4.        neděle           2. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
23. 4.      neděle            3. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

  • Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb.
  • Na Velký pátek se vybralo 4.090,- na Svatou Zemi, O vigilii a na neděli Zmrtvýchvstání se při sbírce do pokladničky vybralo 8.150,-, tato sbírka bude odeslána na františkánskou provincii.
  • Tuto neděli skončila postní lístečková aktivita s vodou života. Díky všem, kdo jste se zapojili a pokud jste s ní měli nějakou zkušenost, budeme vděční za zpětnou vazbu (na farní mail, nebo přímo někomu z farního týmu), jestli to k něčemu bylo.
  • ČKA nás zve ve středu 19. dubna v 16:16 na přednášku „Jak žít prozíravě?“ Více informací na plakátku. Večer pak proběhne další modlitba chval v Církvi bratrské. Začátek od 19 hod.
  • Ve čtvrtek 20. 4. bude po ranní mši pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši, tentokrát tam bude o svém životě povídat P. Václav Umlauf SJ a přijít můžete každý, koho by to zajímalo. Večer se pak setká Farní rada.
  • V pátek 21. 4., po skončení večerní mše sv., bude kostel otevřen k tiché modlitběa adoraci do 22 hod.
  • Na příští víkend vás zveme k zapojení se do dalšího hloubkového úklidu fary a farní zahrady. Uklízení proběhne v pátek 21. a v sobotu 22. 4. Přijít můžete v těchto dnech kdykoliv, po domluvě se sestrou Bonaventurou na farním telefonu.
  • Během týdne by se nám měl vrátit restaurovaný obraz sv. Antonína z původního oltáře. Předběžně jsem domluvený s paní restaurátorkou, že by nám v neděli 23.4. po farní mši o něm mohla něco říci, a také bychom se mohli pobavit o jeho umístění.