Ohlášky 15. neděle v mezidobí, 16.7.2023

21. 7.      pátek památka sv. Vavřince z Brindisi, kněze a učitele církve

22. 7.      sobota svátek sv. Marie Magdalény

23. 7.     neděle 16. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb. Příležitost ke zpovědi je vždy přede mší svatou, nebo individuálně po domluvě s knězem.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.391,- Kč.
  • Ve čtvrtek 20. 7. bude po ranní mši sv. setkání seniorů na faře.
  • V pátek 21. 7., po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod.
  • Spolek Wohlmannův statek nás srdečně zve na oslavy při Svatojakubské pouti ve Václavicích u Hrádku nad Nisou. Akce proběhne v sobotu 22.7., a začne v 10h slavením mše sv. na základech zbouraného kostela sv. Jakuba. Další info na plakátku.
  • Vzadu na stolečku jsou přihlášky do náboženství na školní rok 2023/24, prosíme o jejich včasné vyplnění a předání na faře. Je možné je také vyplnit on-line na webových stránkách farnosti. Domluva k výuce náboženství bude 3. září po nedělní mši sv.
  • V příštím týdnu proběhne u nás na faře Příměstský tábor pro děti.