Ohlášky 16. neděle v mezidobí, 23.7.2023

26. 7.      středa           památka sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie
29. 7.      sobota           památka sv. Marty, Marie a Lazara
30. 7.     neděle            17. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb. Příležitost ke zpovědi je vždy přede mší svatou, nebo individuálně po domluvě s knězem.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.130,- Kč.
  • Na tuto neděli, 23. 7., vyhlásil papež František Světový den prarodičů a seniorů. Církev doporučuje, zvláště o tomto dni,  věnovat pozornost starším lidem ve vašich rodinách i v okolí a zvláště této snaze žehná.
  • Každé úterý od 18 hod. se v našem kostele koná modlitba za nemocné – kdo byste se chtěl připojit, budete vítán.
  • Ve čtvrtek 27. 7. bude po ranní mši sv. setkání seniorů na faře.
  • V pátek 28. 7., po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod.
  • Už předem vás zveme na Porciunkulovou pouť do Hejnic, proběhne ve středu 2. srpna, pěší pouť bude vycházet v 11:45 od elektrárny v Rudolfově a vlastní poutní mše bude v hejnické bazilice v 16:30.
  • Příští týden budeme s br. Bernardem na Farní dovolené, zastupovat nás bude br. Dominik.