Ohlášky 25.neděle v mezidobí, 24.9.2023

24. 9.      neděle            25. neděle v mezidobí

27. 9.       středa           památka sv. Vincence z Paula, kněze

28. 9.       čtvrtek         slavnost SV. VÁCLAVA, MUČEDNÍKA, hlavního patrona českého národa

29. 9.       pátek              svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů

30. 9.       sobota            památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

1. 10.       neděle               26. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb, kromě slavnosti sv. Václava, kdy bude mše sv. ráno v 9 hodin.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.875,- Kč. Vzadu na stolečku je možné si zakoupit stolní kalendáře na r. 2024.
  • Ve čtvrtek 28. 9., o slavnosti sv. Václava, poděkujeme za letošní úrodu. Po mši svaté pak výjimečně nebude farní kavárna pro seniory!
  • V pátek 29. 9. bude po skončení večerní mše kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod.
  • Na začátku října (od 2. 10.), přivítáme v naší farnosti ostatky bl. Carla Acutise, program si můžete přečíst na plakátku. Zakoupit si také můžete knihu o jeho životě, komiks pro děti i novénu. A vždy po nedělní mši jsou losováni výherci znalostní soutěže o něm.
  • Již předem vás zveme na slavení svátku sv. Františkaúterý 3. 10. od 19 hodin večer na Transitus – společnou modlitbu při svíčkách, při které si připomínáme přechod našeho svatého otce Františka do nebe. A ve středu 4. 10. budeme slavit mši svatou výjimečně v 18 hodin, tradičně společně s bratry dominikány. Ranní mše svatá ve středu 4. 10. od 8:30 nebude.