Slavnost sv. Františka – letos s Carlem Acutisem

Letošní svátek svatého Františka oslavujeme s Božím ajťákem Carlem Acutisem, jehož ostatky jsou v našem kostele sv. Antonína Paduánského až do této neděle.

➡️ V pondělí 2. 10. nás navštívila Kateřina Lachmanová a zahájila náš týden s Carlem Acutisem poutavou a hlubokou přednáškou o jeho životě.

Kostel je až do neděle otevřen každý den od 16 do 19:30. Vždy v 18 hodin se modlíme společně novému k bl. Carlovi.

➡️ V úterý 3. 10. večer jsme si s bratry františkány připomněli přechod svatého Františka do nebe při bohoslužbě Transitus.

➡️ Ve středu 4. 10. jsme oslavili svátek svatého Františka společně s dominikánskou rodinou. Slavnostní mši celebroval dominikán O. Pavel Mayer a navštívily nás také sestry dominikánky z Jablonného v Podještědí.

Děkujeme Pánu za tyto požehnané chvíle a těšíme se na setkání s vámi!