Ohlášky 27.neděle v mezidobí, 8.10.2023

8. 10.      neděle              27. neděle v mezidobí

15. 10.      neděle             28. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.430,- Kč.
  • Dnes (v neděli 8. 10.) odpoledne jsme zváni ke Koutům na tradiční moštování – další informace jsou na plakátku.
  • Dnes se v naší farnosti také rozloučíme s ostatky bl. Carla Acutise – v 18 hodin večer se naposledy pomodlíme společně novénu a zítra je odvezeme zpátky na pastorační centrum do Prahy.
  • Minulý čtvrtek se naposledy sešla současná Farní rada, zápis z jednání si můžete přečíst na nástěnce.
  • V neděli 22. 10. proběhnou volby do nové farní rady. Byla jmenována volební komise ve složení s. Bonaventura OSF, P. Maršálek a P. Šverma. O průběhu voleb vám více řekne P. Maršálek nebo je najdete zde.
  • úterý 10. 10. v 18 hodin jsou studenti všech středních i vysokých škol zváni na mši svatou v arciděkanském kostele a na následný program
  • V pátek 13. 10. bude po skončení večerní mše kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod.