Ohlášky 2.neděle adventní, 10.12.2023

13. 12. středa památka sv. Lucie, panny a mučednice

14. 12. čtvrtek památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve

17. 12. neděle 3. neděle adventní, Radostná

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Navíc bude v pátek v 6:30 rorátní mše sv.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.947,- Kč.
  • Jako pomůcku k prožití Adventu si můžete vzadu na stolku vzít brožurku Průvodce adventem, kterou vám každoročně nabízíme. Také tam je už naše vánoční přání s rozpisem bohoslužeb.
  • V pátek 15. 12. bude po skončení večerní mše sv. kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod. jako obvykle. Pokud byste se někdo chtěl zapojovat do služby přítomnosti v kostele, domluvte se s Alešem Pecháčkem, aby vám dal odkaz na sdílenou tabulku.
  • Také letos je možné se zapojit do Putování Svaté rodiny: vzadu na stolku se můžete zapsat do tabulky, ta je k dispozici také elektronicky.
  • I letos společně upečeme Perníkový betlém! V košíčku na stolku si můžete vylosovat lístek s postavou či stavbou, kterou upečete. Také vás zveme na zdobení perníčků v úterý 12.12. od 16 hod. na faře.
  • Společenství mladých při arciděkanském kostele LIBEREČ.ÁrCI zvou na pravidelná setkání vždy v úterý po večerní mši sv. Více na plakátku na nástěnce.