Ohlášky 3. neděle adventní, 17.12.2023

17. 12. neděle 3. neděle adventní, Radostná

24. 12. neděle 4. neděle adventní, večer vigilie slavnosti Narození

25. 12. pondělí Slavnost NAROZENÍ PÁNĚ – BOŽÍ HOD VÁNOČNÍ

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Navíc bude v pátek v 6:30 rorátní mše sv.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.380,- Kč.
  • V pátek 22. 12. nebude obvyklá páteční adorace – kostel se již bude připravovat na vánoční svátky.
  • V sobotu 23. 12. budeme večerní mši sv. v 18 hodin slavit jako nedělní ze 4. neděle adventní, ranní mše sv. v neděli nebude (Štědrý den).
  • V pátek a v sobotu bude v kostele od 15 do 18 hod. příležitost k vánoční zpovědi.
  • V neděli 24. 12. bude odpoledne mše sv. už ze slavnosti Narození – budeme ji slavit v 16 hodin (s živým Betlémem). V noci pak bude obvyklá Půlnoční bohoslužba, zazní při ní hudba a zpěv z Rybovy české mše vánoční.
  • V pondělí 25. 12. (na Boží Hod vánoční) a v úterý 26. 12. (na sv. Štěpána) budou mše svaté v 9 hodin, po jejich skončení bude farní setkání na faře jako v neděli. V tyto dny bude také kostel otevřen k návštěvě od 14 do 18 hod. Prosíme, kdo můžete, zapište se do
  • tabulky hlídání kostela v době otevření.
  • I letos společně upečeme Perníkový betlém! V košíčku na stolku si můžete vylosovat lístek s postavou či stavbou, kterou upečete. Další informace můžete dostat u sestry Boni.