Ohlášky 2.neděle v mezidobí,14.1.2024

14. 1.      neděle          2. neděle v mezidobí

16. 1.      úterý             památka sv. Berarda, kněze a druhů, prvomučedníků řádu

17. 1.      středa           památka sv. Antonína, opata

18. 1.      čtvrtek         památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

21. 1.      neděle          3. neděle v mezidobí – Božího slova

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 7.270,- Kč.
  • Tento týden jsme zváni k modlitbám za jednotu křesťanů, celý program je na nástěnce, zvláště vás chci pozvat na (pravidelný)    Večer chval, ve středu 17. 1. od 19 hodin a pak na Ekumenickou bohoslužbu v sobotu 20. 1. od 17 hodin. Obojí se uskuteční v modlitebně Církve bratrské v Puchmajerově ulici.
  • Ve středu dopoledne se na faře pravidelně koná setkání pěstounů/pěstounek– další informace u Petry Dvořáčkové.
  • Ve čtvrtek 18. 1. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 19. 1. bude po skončení večerní mše obvyklá eucharistická adorace – do 22 hodin.
  • Už předem vás zveme na dvě lednové akce:
  • Ples libereckých farností – proběhne v sobotu 27. 1. od 19 hodin v Koloseu a
  • Farní Bruslení – v neděli 28. 1. od 17:15 v Hrádku nad Nisou! Další informace na plakátku.