Ohlášky na neděli Křtu Páně, 5.1.2024

7. 1.      neděle            svátek Křtu Páně

8. 1.      pondělí          začíná liturgické mezidobí – 1. týden

14. 1.      neděle           2. neděle v mezidobí

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 6.270,- Kč.
  • Ve čtvrtek 11. 1. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 12. 1. bude po skončení večerní mše obvyklá eucharistická adorace – do 22 hodin.
  • Tuto neděli po mši svaté je možné rozebrat si (a sníst) figurky z  perníkového betléma. Prosíme o konzumaci mimo kostel.
  • V příštím týdnu bude probíhat Tříkrálová sbírka. Kdo byste se ještě chtěli zapojit, kontaktujte sestru Bonaventuru. Přispět můžete i dnes po mši svaté. Výtěžek bude věnován na potřeby hospice svaté Zdislavy.
  • Už předem vás zveme na dvě lednové akce:
    • Ples libereckých farností – proběhne v sobotu 27. 1. od 19 hodin v Koloseu a
    • Farní Bruslení – v neděli 28. 1. od 17:15 v Hrádku nad Nisou! Další informace na plakátku.