Ohlášky 2.neděle postní, 25.2.2024

25. 2. neděle 2. neděle postní
3. 3. neděle 3. neděle postní

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 6.509,- Kč.
  • Ve čtvrtek 29. 2. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 1. 3. se od půl 6 pomodlíme Křížovou cestu. Po večerní mši následuje eucharistická adorace do 22 hod. jako obvykle.
  • V sobotu 2. března v 11 hod. se koná biskupské svěcení nově jmenovaného biskupa naší diecéze, Mons. Stanislava Přibyla, v katedrále sv. Štěpána. Kdo byste se chtěl připojit se společné cestě autobusem, je třeba se do 25. 2. přihlásit na arciděkanství.
  • Již předem vás zveme, především rodiče, na modlitbu křížové cesty za naše děti. Sejdeme se ve středu 13. března v 15 hodin u prvního zastavení křížové cesty vedoucí ke kapli U Obrázku.
  • Připomínám také pravidelná setkávání naší farnosti – v pondělí večer farní buňky, v úterý ráno a ve čtvrtek večer Modlitby matek. V úterý dopoledne se setkávají maminky s malými dětmi a ve středu dopoledne pěstounky. Další informace můžete najít na farním webu, nebo zavolejte sestře Boni na farní mobil.