Ohlášky 1.neděle postní,18.2.2024

18. 2. neděle 1. neděle postní
19. 2. čtvrtek svátek Stolce svatého apoštola Petra
24. 2. neděle 2. neděle postní

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklých časech.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.350,- Kč.
  • Ve středu 21. 2. vás zveme na společnou modlitbu chval – od 19 hod. v modlitebně Církve bratrské.
  • Ve čtvrtek 22. 2. bude po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 23. 2. se od 17:30 pomodlíme Křížovou cestu a po jejím skončení bude mše sv., kterou zahájíme duchovní obnovu. Povede ji br. Šimon OFM a bude věnována rozjímání nad františkánským křížem. Po mši sv. následuje eucharistická adorace do 22 hod. jako obvykle. Obnova pak bude pokračovat v sobotu 24. 2. od 9 hod. na faře.
  • Také Vratislavická farnost zve na duchovní obnovu, která proběhne v sobotu 24. února. Obnovu povede teplický salesián Michael Martinek a tématem bude otázka „Jak hledat pokoj v nepokojném čase?“ O obou akcích se můžete více dozvědět na nástěnce.
  • Ve čtvrtek se setkala Ekonomická rada farnosti – zamýšlela se především nad rozpočtem a investicemi v tomto roce.