Ohlášky na 2.neděli velikonoční, 7.4.2024

8. 4. pondělí slavnost ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ

11. 4. čtvrtek památka sv. Stanislava, biskupa a mučedníka

14. 4. neděle 3. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• Mše svaté budou v tomto týdnu podle obvyklého rozpisu.
  • Minulý týden se vybralo při sbírce na Velký pátek (na Svatou zemi) 4.070,- Kč a na Boží Hod 4.330,- Kč.
  • Minulý týden proběhlo další setkání Farní rady, informace o jejím jednání si můžete přečíst na nástěnce.
  • Ve čtvrtek 11. 4. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši (kolem 9 hod.).
  • V pátek 12. 4. bude po skončení mše svaté příležitost k eucharistické adoraci do 22 hod.
  • Ve čtvrtek 18. 4. nás Farní kavárna zve na setkání s poutnicí Blaženou Huškovou. Setkání proběhne ve Farním sále od 19 hod.
  • Již předem vás zveme k zapojení se do dalšího hloubkového úklidu kostela a dalších farních prostor. Uklízení proběhne v pátek 26. a v sobotu 27. dubna. Přijít můžete v těchto dnech kdykoliv, po domluvě s Irenkou Březinovou, k dispozici bude i sdílená tabulka. Další informace na plakátku.
  • Začal záchranný zásah na sousoší Kalvárie u Obrázku. Akci můžete podpořit třeba příspěvkem, další informace na plakátku.
  • Vzadu na stolečku si můžete vzít nové Listy libereckých farností a také magazín Effatha.