Ohlášky na 3.neděli velikonoční, 14.4.2024

14. 4. neděle 3. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

21. 4. neděle 4. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.295,- Kč.
  • Ve středu 17. 4. jsme zváni na další Večer chval. Konat se bude jako obvykle od 19 hod. v modlitebně Církve bratrské.
  • Ve čtvrtek 18. 4. bude na faře po ranní mši sv. pravidelné setkání seniorů v kavárně U kostelní myši (kolem 9 hod.).
  • Večer nás pak Farní kavárna zve na Setkání s poutnicí Blaženou Huškovou. Setkání proběhne ve Farním sále od 19 hod.
  • V pátek 19. 4. bude po skončení mše svaté příležitost k eucharistické adoraci do 22 hod.
  • Již předem vás zveme k zapojení se do dalšího hloubkového úklidu kostela a dalších farních prostor. Uklízení proběhne v pátek 26. a v sobotu 27. dubna. Přijít můžete v těchto dnech kdykoliv, po domluvě s Irenkou Březinovou, k dispozici bude i sdílená tabulka. Další informace jsou na plakátku.