Slavnost zmrtvýchvstání

21.4. neděle Slavnost Zmrtvýchvstání Páně – Hod Boží Velikonoční
22.4. pondělí Velikonoční oktáv
28.4. neděle 2. neděle velikonoční

• Tento týden je celý velikonoční oktáv – trvá radost ze Vzkříšení Pána. V pondělí bude mše sv. ráno v 9 hodin, dále už budou bohoslužby v běžném pořádku.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 3.956,- Kč. Ne Velký pátek se při sbírce na Svatou zemi vybralo 5.331,-
  • Hovory o víře zatím (do odvolání) nebudou. Zkusíme se zamyslet nad tématem, které bychom vám pak nabídli.V úterý nebude adorace za naši farnost, ani večer chval.
  • Děkujeme všem, kdo se zapojili do příprav i do služeb velikonočního slavení! Zvláště děkuji hudebníkům a zpěvákům, ministrantům, lektorům, květinářkám, těm kdo se zapojili do velikonočního úklidu kostela i různých dalších služeb – moc děkujeme a Pán Bůh vám to jistě odplatil a odplatí!
  • Dnes po mši sv. se budou žehnat pokrmy a po ní máte možnost uplést si pomlázky, na tuto akci zveme především tatínky se syny!
  • Kluky od 11 let zveme na Ministrantskou brigádu do našeho kláštera v Hájku u Prahy. Bude se konat od 10.5. – 12.5. 2019, další informace na plakátku a u bratra Bernarda.
  • Mládež zveme na letní františkánské putování z Dobříše do Hájku u Prahy, v termínu od 29.7.- do 3.8., na pouť pak naváže festival mládežnických kapel z našich farností.
  • Tuto neděli bude po mši sv. pletení pomlázek, místo setkání ministrantů.