Close

Letnice, 9.6.2019

9.6. neděle Slavnost SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO
10.6. pondělí památka Panny Marie, Matky církve
11.6. úterý památka sv. Barnabáše, apoštola
13.6. čtvrtek Svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
16.6. neděle Poutní slavnost sv. Antonína Paduánského

 • Dnes končí doba velikonoční a od pondělí začíná liturgické mezidobí. Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku.
 • Minulou neděli se při sbírce vybralo 2.550,- Kč.
 • Opět připomínám úklid kostela – vzadu v kapli je rozpis, do kterého se můžete zapsat, ideální je úklid ve dvou, pokud byste byli sami, ozvěte se Irence Březinové, ona to s někým domluví. A moc díky všem, kteří se už do této služby zapojili!
 • Příští neděli budeme slavit naši pouť a zároveň přijmou poprvé Eucharistii děti, které se na ni u nás připravovaly. Na tuto slavnost vás zveme a také prosíme o pomoc s její přípravou, především pokud jde o pohoštění a následně farní oběd po ní:
  • ráno od 8 hod. pomoci s přípravou posezení (stoly a lavice)
  • napéci buchty a další sladkosti ke kávě hned po mši sv.
  • přinést sekanou na farní oběd
 • V rámci přípravy na první svaté přijímání přistoupí děti také poprvé ke zpovědi, pokud byste někdo chtěl také využít této možnosti, příležitost ke zpovědi bude (kromě obvyklých časů) také v sobotu 15.6. od 16 do 17 hod.
 • zároveň vás už předem zveme na Farní táborák, který budeme mít v neděli 23. června na farní zahradě od 18 hod.
 • Tuto neděli bude po mši sv. setkání ministrantů. Ostatní jste zváni (jako každou neděli) na farní setkání na faře.

Úvodní obrázek: Seslání Ducha svatého, Vyšebrodský cyklus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *