Close

Farní dovolená

Farná dovolená na Třeboňsku byla opravdu vydařená.

V půlce července 2019 jsme se vydali na místo Chatky na jihu uprostřed třeboňských rybníků. Program byl částečně společný (dobrovolně), částečně samostatný. Jezdili jsme na kole po okolí, vydali se na kanoe na Lužnici nebo se chodili koupat do nedaleké pískovny. Připravena byla i duchovní obnova a možnost každodenní společné modlitby. V Třeboni jsme navštívili divadlo Víti Marčíka.

Fotky z výletů moc nemáme, tak aspoň z tábořiště 🙂

2 Comments on “Farní dovolená

pavla stanová
7. 9. 2019 at 16:02

Dobrý den pokoj a dobro ráda bych pozdravila touto cestou Otce Antonina Kejdana a přála pěkné dny myslím na něho a modlím z Vlčnova ráda bych jeho navštívila Pavla Stanova

Odpovědět
bernard
7. 9. 2019 at 16:08

Děkujeme, rádi vyřídíme 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *