19. neděle v mezidobí, 11.8.2019

11.8. neděle 19. neděle v mezidobí
14.8. středa památka sv. Maxmiliána Maria Kolbeho, kněze a mučedníka
15.8. čtvrtek Slavnost NANEBEVZETÍ PANNY MARIE
17.8. sobota památka sv. Beatrice de Silva, panny
18.8. neděle 20. neděle v mezidobí

  • Mše sv. budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku. Také o slavnosti panny Marie bude mše sv. podle běžného pořádku v 8:30 ráno.
  • Dnes bude v 15 hod. mše sv. v kostelíku U Obrázku a po ní bude následovat koncert studentů TUL.
  • Minulou neděli se při sbírce vybralo 4.510,- Kč.
  • Ve středu 14.8. a v neděli 18.8. budou v Praze obnovovat své časné sliby bratr Bernard a sestra Antonína. Ve čtvrtek pak bude skládat své slavné sliby náš bratr Šimon. Prosíme vzpomeňte na ně v modlitbě.
  • Petice „Doma je doma“ – Charita podává petici za záchranu domácí zdravotní péče a prosí vás o její podporu. Pokud nedojde ke změně, tak celý systém domácí péče charity bude muset být z důvodů podfinancování zrušen. Pokud chcete petici podpořit, vzadu na stole jsou petiční archy, je možné ji podepsat dnes, nebo příští neděli. nebo i klidně vzít nějaký podpisový arch domů, pokud víte o někom, kdo by ho také mohl podepsat. Jen v Liberci by bez péče zůstalo několik stovek lidí.
  • V červenci a srpnu nebudou po mši sv. setkání ministrantů.