Ohlášky 4. velikonoční neděle, 3.5.2020

3.5. neděle 4. neděle velikonoční – Dobrého pastýře, den modliteb za duchovní povolání
10.5. neděle 5. neděle velikonoční

• V tomto týdnu budou mše svaté ve všední dny už v obvyklých časech: po – čt v 8:30, v pá a so v 18 hod., na tyto mše svaté už je také možné dávat sloužit vaše úmysly – intence.
  • neděli bude od 8 hodin internetový přenos mše z našeho kostela a od 9 do 11:30 bude otevřený kostel a příležitost k přijetí svátostí.
  • Od pondělí 11.5. je již možná účast na bohoslužbách pro 100 lidí (bez asistence), plánujeme proto od další neděle, tedy od 17.5., sloužit už veřejně i v neděli. Abychom však splnili předepsaný limit, přidáme jednu mši svatou – od 10:30. Od 17.5. do odvolání tak budou v neděli mše svaté v 9 a 10:30 hodin. Prosím ty z vás, pro které je to možné, zvláště mladší, abyste k účasti využili tu pozdější mši (od 10:30).
  • pátek bude po mši sv. v 18 hodin, tj. přibližně od 18:30 hod., opět příležitost k individuální adoraci. Prosím ty, kdo se chtějí podílet na službě přítomnosti v kostele, aby se zapisovali do rozpisu – v neděli písemně, od pondělí do tabulky na internetu nebo přes br. Jeronýma.
  • Ve všední dny v mariánském měsíci květnu vás zvláště zveme k modlitbě růžence vždy půl hodiny před mší svatou.
  • Přikládáme list papeže Františka k měsíci květnu a vyjádření pana kardinála k počtu účastníků bohoslužeb.

Vzkříšený Kristus ať vám žehná! Jeroným Jurka ofm, administrátor farnosti, mail: jeronym.ofm@seznam.cz, 608 868 792