Close

Bohoslužby od 11.5.2020

Od 11.5.2020, kdy je povolena účast na bohoslužbách 100 lidí, budou až do odvolání v naší farnosti bohoslužby takto:

Pondělí – Čtvrtek 8.30
Pátek – Sobota 18.00
Neděle 9.00 a 10.30
(Povolena je účast 100 lidí bez asistence, takže bychom se měli vejít všichni, pokud se rozdělíme na obě mše. Předpokládáme, že na tu pozdější by spíše přišly rodiny s dětmi a mladší lidé, kteří také mají více informací z internetu, ale není to povinnost)

Pokud jde o pokyny pro účastníky, při příchodu je nutné si desinfikovat ruce a v kostele pak udržovat od sebe vzdálenost 2 m (kromě členů jedné domácnosti či rodiny), pokud je to možné. Přijímat (kromě vážných důvodů) na ruku a nebude pozdravení pokoje.

Kdo by se cítil ohrožený větším společenstvím, může přijít ke svatému přijímání v neděli mezi 11.30 a 11.50.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *