Ohlášky Květná neděle, 10.4.2022

15.4. pátek Velký pátek
16.4. sobota Bílá sobota
17.4. neděle Slavnost Zmrtvýchvstání Páně – Hod Boží Velikonoční

• mše sv. budou ve Svatém týdnu do středy v obvyklých časech. Na Zelený čtvrtek bude večerní mše sv. od 18 hodin, po ní bude následovat příležitost k bdění v Getsemanské zahradě. Ranní mše sv. na Zelený čtvrtek nebude – zúčastníme se Missy chrismatis v litoměřické katedrále. Nebude ani setkání seniorů ve farní kavárně.
  • Na Velký pátek bude od 17:15 Křížová cesta a od 18 hodin Velkopáteční bohoslužba. Po ní opět příležitost k tiché modlitbě u Božího hrobu.
  • Vigilie Zmrtvýchvstání bude na Bílou sobotu od 21 hodin.
  • Na Boží Hod bude mše svatá v obvyklých 9 hodin a stejně tak i na Pondělí velikonoční.
  • Rozpis Velikonočních bohoslužeb najdete zase na našem Farním přání, které si můžete vzít na stolečku u vchodu.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.920,- Kč
  • Dnes, v neděli 10.4., proběhne na faře od 14 do 17 hodin JARNĚ – VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ pro velké i malé (pro přihlášené!).
  • Ve středu 13.4. jsme zváni na koncert sextetu Hraje Rudolf. Uskuteční se u nás v kostele od 20 hodin.