Ohlášky 3. neděle velikonoční, 1.5.2022

2.5.    pondělí    památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
3.5.    úterý    svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
8.5.    neděle    4. neděle velikonoční
  • V tomto týdnu budou mše sv. v obvyklých časech.
  • minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 5.180,- Kč.
  • Ve středu 4.5. večer bude další setkání Farní rady naší farnosti, pokud byste měl někdo nějaký podnět k projednání, obraťte se na kteréhokoliv z členů FR.
  • Ve čtvrtek 5.5. bude po ranní mši sv.pravidelné setkání pro seniory ve farní kavárně U Kostelní myši. Na neděli 22. května pak Kavárna připravuje Bleší trh a olympiádu – více informací na plakátku.
  • V sobotu 7.5. v 8:30 bude mše svatá v kapli Panny Marie U Obrázku.
  • Koncert „Duchem, ne mečem“15.5. vás zveme v 17 hodin na benefiční koncert duchovní hudby, výtěžek bude ukrajinským matkám s dětmi. Další informace na plakátku.
  • Zítřkem (2.5.) začíná Týden modliteb za duchovní povolání. Naši biskupové nás vybízí, abychom v modlitbě intenzivněji pamatovali na tento úmysl – za nová kněžská a řeholní povolání.