Ohlášky 4. neděle velikonoční, 29.4.2023

2. 5.        úterý            památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
3.5.         středa          svátek svatých Filipa a Jakuba, apoštolů
7. 5.      neděle            5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

• Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb, jen v pondělí 1.5. bude mše v 9 hodin (státní svátek).
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 3.645,- Kč
  • Ve čtvrtek 4. 5. bude po ranní mši pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 5. 5., po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitběa adoraci do 22 hod.
  • Tuto neděli, 30.4., bude v kostele výstava o P. Josefu Toufarovi. Po skončení mše (asi v 10:15) bude možnost si ji prohlédnout s doprovodem čteného slova. Příležitost k prohlédnutí výstavy bude také odpoledne od 15 do 17 hodin.
  • Pokud byste chtěli, abychom se při mši (zvláště nedělní) pomodlili za některého vašeho příbuzného nebo známého, který třeba slaví nějaké jubileum, nebo potřebuje modlitbu společenství, obraťte se na některého z kněží, nebo na sestru Bonaventuru.