Ohlášky 5. neděle velikonoční, 7.5.2023

  • Mše svaté budou v tomto týdnu v obvyklém pořádku bohoslužeb, jen v pondělí 8. 5. bude mše v 9 hodin (státní svátek).
  • Minulou neděli se při sbírce do pokladničky vybralo 4.330,- Kč
  • Ve čtvrtek 11. 5. bude po ranní mši pravidelné setkání pro seniory ve Farní kavárně U kostelní myši.
  • V pátek 12. 5., po skončení večerní mše, bude kostel otevřen k tiché modlitbě a adoraci do 22 hod.
  • Další čtvrtek – 18. 5. zve Farní kavárna na malou pouť do Prahy k Panně Marii Sněžné. Kostelem provede bratr Bonaventura a také by se měli setkat s br. Benediktem Holotou. Doprava bude linkovým autobusem v 8:00, návrat do Liberce v 15:00. Pokud byste se chtěl někdo zúčastnit, ozvěte se Lucii Novákové.
  • Pokud byste chtěli, abychom se při mši (zvláště nedělní) pomodlili za některého vašeho příbuzného nebo známého, který třeba slaví nějaké jubileum, nebo potřebuje modlitbu společenství, obraťte se na některého z kněží, nebo na sestru Bonaventuru.
  • Příští týden budou bratři Jeroným a Dominik na dovolené, zastupovat bude br. Bernard.